עיסוי לנשים בהריון בספא קמפינסקי תל אביב

עיסוי היריון יכול להיות הטיפול המפנק ביותר שתעניקי לעצמך לפני הלידה. העיסוי הייחודי מיועד להפגת כאבי שרירים המאפיינים שלבים שונים במהלך ההריון וכן הורדת הלחץ הנפשי שמלווה נשים רבות בתקופה זו. מסאג' בהריון יתאים לכל אישה החל מן השבוע ה-16 להריונה ורלוונטי למי שאיננה מתמודדת עם בעיות רפואיות משמעותיות, ממש כמו בכל סוגי העיסוי האחרים שאנחנו מציעים. לעיסוי בעת ההריון, כאשר הוא נעשה בצורה מקצועית ובזמן המתאים, יתרונות רבים לאישה ההרה ויש האומרים כי הרוגע שהאישה מרגישה בסיום הטיפול – עובר אל העובר ותורם לבריאותו.

ספא לנשים בהריון

תוכן עניינים

עיסוי לנשים בהריון: מה כדאי וחשוב לדעת?

טיפולים פיזיים בעת ההריון נהדרים לשמירה על איזון מצב הרוח, לצורך הפגת מכאובים שונים ולהורדת מתחים, לכן עיסוי לנשים בהריון נחשב למומלץ במיוחד, כמובן כל עוד הוא נעשה תחת התנאים המתאימים וההגבלות הרלוונטיות.

חשוב לדעת כי העיסויים המומלצים לתקופה זו אינם עוצמתיים מבחינת המגע של המטפל במטופלת והפוקוס הוא על מסאג' עדין המתבצע באזורים שעליהם מוטל עיקר העומס הפיזי בעת ההריון, ביניהם הגב, הרגליים, הצוואר, הכתפיים והאגן.

יש לזכור כי העיסוי איננו מסוכן, לא לאם ולא לעובר, כאשר הוא מבוצע במקום איכותי, המקפיד על כל הנהלים הדרושים ועל התאמת הטיפולים לאישה, בין היתר השימוש בשמני בסיס ולא בשמנים ארומתרפיים, הימנעות מעיסוי בכפות הרגליים ועוד.

עיסוי לנשים בהריון מה מותר ומה אסור?

עיסוי בהריון: יתרונות

ההתמקדות בשרירים תפוסים ובחלקים בגוף ש"מתאמצים הכי הרבה" במהלך ההריון, כמו הגב התחתון והצוואר, גורמת למסאג' בהריון להוות שיטת מרפא ולהעניק מזור של ממש עבור נשים רבות.

ישנן מי שמתקשות לתפקד מבחינה פיזית וההליכה שלהן הופכת לפחות ופחות יציבה ככל שההריון מתקדם, בשל כאבים שונים שהן חשות ומעמס רב שהגוף שלהן מתמודד עמו.

המטרה של עיסוי הריון היא להקל על תופעות שונות המתרחשות במהלכו והמפריעות להתנהלות היום יומית של האישה – כמו גם על מצבה הנפשי, שללא ספק עלול להתערער כאשר היא איננה במיטבה במשך זמן כה רב.

מסאז בהריון יתרונות

על אילו תופעות בהריון יכול העיסוי להקל?

מלבד כאבי שרירים, המסאג' בהריון יכול להקל גם על בצקות כיוון שהוא מסייע לזרימה טובה יותר של הדם. שחרור שרירים תפוסים מחזיר את הגמישות שאבדה בקרב נשים הרות רבות, כשהמשמעות היא תפקוד אופטימלי של איברי הגוף ויכולת טובה הרבה יותר להניע אותם ולשאת את משקל הגוף שהולך וגדל.

במהלך הטיפול נעשה שימוש בשמנים נעימים ובסיסיים, לא ארומתרפיים, האסורים בהריון, אבל שמזינים את העור ומעניקים לו גמישות ורכות. הזנת העור בחומרים אלו תוך כדי העיסוי, גורם למסאג' בהריון להיות מועיל לעצירה ואפילו למניעה של התפתחות סימני מתיחה

אילו עיסויים מומלצים בהריון?

מומלץ להזמין טיפול ייעודי של מסאג' בהריון, כשהדגש בעיסוי הריון הוא על מגע עדין כאמור, שאיננו חזק או לוחץ מדי וזאת בניגוד, למשל, למסאג' רקמות עמוק. העיסוי לנשים הרות איננו מכאיב כלל וכל כולו הוא שלווה ורוגע.

העיסוי נעשה כשהאישה שוכבת על צידה, כדי לאפשר לה לחוש בנוחות מרבית ולהצליח להיכנס לאוויר המרגיעה והנעימה של הספא ובאמת להרפות את הגוף, להשתחרר מהלחצים שמציפים אותה וליהנות מכל רגע.

טיפולים בספא קמפינסקי תל אביב לנשים בהריון

מגיע לך להתפנק: הזמיני עיסוי הריון בספא OKOA קמפינסקי תל אביב

מלון קמפינסקי שבו נמצא ספא OKOA, ממוקם מול הים התיכון והטיילת הכיפית ושוקקת החיים של תל אביב. המלון קיבל פרס בתחרות של המגזין היוקרתי ULTRATRAVEL ונחשב למלון החדש הטוב ביותר לשנת 2022.

אם אתם מגיעים בזוג, תוכלו לבחור את אחד מארבעת החדרים הזוגיים שלנו, הנמצאים במקום לצד עוד 7 חדרי טיפול יוקרתיים ומכילים מקלחונים וג'קוזי פרטיים, לנוחות מרבית של המטופלים.

כחלק מהשירות הניתן לאנשים המזמינים עיסויים וטיפולים בספא, בעת ההגעה למקום לצורך קבלת טיפול, נפתחת האפשרות לשימוש בכל מתקני הספא, לרבות סאונה יבשה ורטובה, חדר כושר ובריכה.

בעת ההגעה למקום, המטופלים מקבלים פריטים שמסייעים להם להרגיש הכי בנוח שפשר: ביניהם חלוקי רחצה, כפכפים, ערכת מוצרי טיפוח ועוד מתנה יוקרתית אחת. בסיום הטיפול, המטופלים יכולים לגשת אל חדר המנוחה וליהנות מהכיבוד העשיר המוגש במקום, בין היתר שוקולד משובח שזכה בפרס הזהב ב"אוסקר של השוקולד". וכן מגלידות ייחודיות ושלל פינוקים.

okoa spa david kempinski tel aviv

שאלות ותשובות

בהחלט כן אך תחת המגבלות הרלוונטיות, ביניהן גיל ההריון – החל משבוע 16 ואילך, החלמה מלאה מפציעות או מחלות שונות במידה שהיו כאלה וכל עוד האישה עצמה חשה בטוב ומרגישה בנוח.

החל מן השבוע ה 16 להריון, שנחשב כבר כמעט אמצע הדרך ובעיקר מסמל את סיומו של השליש הראשון, שנחשב לרגיש ביותר.

לעוצמת המגע יש משמעות רבה, המסייעת להבדיל בין מסאג' בהריון לבין מסאג' "רגיל". כשאישה הרה בוחרת להגיע לספא על מנת ליהנות מעיסוי שייקל עליה, אין ציפייה למגע עמוק מדי או ל"כאב" שנוצר לעתים, כאשר השרירים תפוסים אלא להפך, הרצון הוא לתת את הפוקוס על רוגע, מתן ביטחון והקניית שלווה אמיתית.

מומלץ שלא להיכנס לג'קוזי בזמן ההריון, או לכל מקווה מים אחר – בין היתר אמבטיה- שבו טמפרטורת המים עלולה להיות גבוהה מדי ולהזיק לעובר.

סאונה היא אזור חם במיוחד והיא מעלה במהירות רבה הן את הדופק והן את טמפרטורת הגוף, לכן למרות האפקט של שחרור השרירים מוטב שלא להיכנס אליה לאורך כל ההריון.

עיסוי בכפות הרגליים נחשב לנעים במיוחד וללא ספק יש לו יתרונות רבים עבור המטופל. עם זאת, הוא עלול לייצר, בקרב נשים רבות, תגובה לא רצויה של התכווצויות הרחם ואפילו להוביל לצירים של ממש. מסיבה זו, מומלץ להימנע מעיסוי בכפות הרגליים במהלך רוב ההריון ועד לשלב האחרון שלו, של הימים הספורים האחרונים לפני הלידה.

צור קשר

דילוג לתוכן